Тернопіль

Сила в правді

Депутати відправили голову у відставку, бо багато витрачав

в Новини

У селі Білобожниця, Чортківського району, Тернопільської області, місцеві депутати на черговому засіданні сесії проголосували за відставку діючого голови ОТГ.

В селі Білобожниця Чортківського району депутати об’єднаної територіальної громади 19 лютого цього року проголосували за відсторонення від виконання обов’язків голови громади Ярослава Греськіва.

За таке рішення проголосували 14 народних обранців, що становить сто відсотків від усіх присутніх на тій сесії. Головною причиною такого рішення стали великі витрати на функціонування апарату громади, пише Терен.

До слова, голова , якого сьогодні відправили  увідставку, Ярослав Греськів, впродовж декількох розків очолював громаду та село, минелого року балотувався як самовисуванець.

Нагадаємо, на сьогодні, білобожницька громада – єдина на Тернопіллі, яка і досі не прийняла бюджет на поточний 2018 рік.

Нещодавно Народна Правда писала про депутата, якого звинуватили у перевищенні повноважень, через те, що голосувала за виділення землі власному чоловікові.

Депутата сільської ради судили за те, що виділила землю власному чоловікові

Працівники прокуратури Тернопільскої області розповіли, що у селі Жолобки, Кременецького району, під час засідання сесії, одна із депутатів не повідомила про наявний конлікт інтересів.

Жінка проголосувала на засіданні сесії Жолобківської сільської ради за виділення 0,22 гектари землі своєму чоловікові.

За це поліція склала протокол про вчинення депутатом Жолобівської сільської ради правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч.1 та ч.2 ст.172-7 КУпАП за фактом неповідомлення у встановленому законом порядку та строки про наявність реального конфлікту інтересів і вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів.

Справа жінки -депутата, що виділила своєму чоловікові землю розглянули у районному суді в присутності прокурора.

Постановою Кременецького районного суду її визнано винною та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Рішення суду набрало законної сили

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up