Тернопіль

Сила в правді

Кременецького прокурора зловили на хабарі у 2500 доларів

в Кримінал/Новини

Сьогодні, працівники Генеральної інспекції прокуратури України та Служби Безпеки України у робочу кабінеті зловили на отриманні хабара у розмірі 2,5 тисячі доларів, або ж в еквіваленті на національну валюту – 70 тисяч гривень, кременецького прокурора. 

Службовця затримали під час отримання 2500 американських доларів. Чоловік вимагав та отримав гроші від місцевого жителя в обмін на непорушення справи щодо незаконного полювання. Житель Кременецького району попався , коли полював на недозволеній території. Щоб не порушувати справу, прокурор вирішив домовитися з порушником “полюбовно”, а точніше за гроші. Порушник погодився і у визначений прокурором термін приніс 2,5 тисячі доларів у робочий кабінет чиновника.

Прокурора затримали в його робочому кабінеті, разом з отриманими грошима.

проти чиновника відкрили кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України.

Згідно цієї статті чиновнику загрожує три роки позбавлення волі.

Сьогодні триває слідство.

Нагадаємо, частина 3 статті 368  – одержання хабаря в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище,- карається позбавленням волі на строк від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, пише Терен.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up