Тернопіль

Сила в правді

У Тернопільській області зафіксували сказ – село закрили на карантин

в Новини

У селі Чугалі, Кременецького району, спеціалісти зафіксували випадки сказу. Відтак відбулося засідання спеціальної комісії, де було вирішено дану територію визнати неблагополучною, а село тимчасово закрити на карантин.

“Комісія вирішила –  оголосити неблагополучним, щодо захворювання на сказ і накласти карантинні обмеження на село Чугалі, Кременецького району, Тернопільської області.  Термін виконання – негайно. Та вважати загрозливими на сказ польові і лісові угіддя прилеглі до села Чугалі” – повідомили в Кременецькій РДА.

Також у комісії просить жителівм  району  дотримуватись заходів особистої безпеки при поводженні з хижими тваринами, пише Реально. 

Нагадаємо, нещодавно в області було оголошено карантин у трьох урочищах Тернопільскої області через африканську чуму свиней.

У Тернопільській області зафіксували черговий спалах африканської чуми

На території краю знову оголосили карантин. Цього разу через два випадки спалаху африканської чуми свиней у приватному підприємстві міста Бучач та у лісі Шумського району.

Ще 23 січня на приватній фермі ФОП Пиндюри М.С. за адресою  – вул.Галицька б/н місто Бучач, Бучацького району Тернопільської області було зафіксовано смерть поросят. За пару днів померло ще 9 свиней. Зразки їх матеріалів направили у Львівську регіональну державну лабораторію ветеринарної медицини. Там підтвердили , що у свиней є АЧС – африканська чума свиней.

З 26 січня у цьому господарстві оголошено каратнин, а зону навколо свиноферми визнано неблагополучною.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286