Тернопіль

Сила в правді

Тернополян закликають прийти на зустріч та з’ясувати куди йдуть добровільні батьківські пожертви у садочках міста?!

в Новини

Завтра, 21 лютого, у Тернополі,  за адресою – Живова 1, видавництво “Збруч”, конференц-зал “Комфорт-Оптики”, 7 поверх, 702 кабінет активісти збирають усіх небайдужих тернополян.

Тема зустрічі – “Благодійні внески в освіті: шлях до прозорості”. Зокрема на зустрічі планують обговорити хто скільки і коли здає добровільних батьківських внесків у різні садочки Тернополя

Активісти стверджують, що сьогодні ДНЗ фінансуються з місцевих бюджетів, до того ж у Тернополі заборонено збирати гроші у школах та садочках з батьків на різноманітні потреби, типу ремонт, чи купівля, штор, чи нової дошки.

Натомість, за словами активістів побори продовжуються, адже тих сум, що виділяє міська влада недостатньо.

Тому щороку, кожна мама та тато здають на садочок, плюс батькам видають довжелезні списик, де вони мають придбати туалетний парір, мило, вологі серветки, іграшки, книжки, миючі засоюи і так далі.

До того ж щороку батьки здають , то на ремонт класу, то уталету, то коридору, невже тернопільскі дошкільнята так руйнують кабінети, що прям таки кожного року доводиться капітально ремонтувати приміщення.

У всьому цьому і намагаються розібратися активісти, які запрошують усіх небайдужих тернополян прийти і розповісти про свої історії поборів у ДНЗ Тернополя, пише Доба.

Зареєструватися на зустріч можна тут. 

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up