Тернопіль

Сила в правді

1,4 мільйони гривень соціальної допомоги виплатили незаконно чиновники у Підволочиському районі

в Кримінал/Новини

Днями в управлінні соціальної політики Підволочиської районної державної адміністрації відбулася планова ревізія.

Згідно її результатів, місцеві соціальні працівники “нахімічили” з соціальними виплатами на 1,4 мільйона гривень.

Працівники Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області провели ревізію в Управлінні соціального захисту населення Підволочиської райдержадміністрації, під час якої виявили порушень, що призвели до втрат 1,4 млн грн.

Зокрема, у ході перевірки було з’ясовано, що майже 750 тисяч гривень призначено та виплаено допомоги малозабезпеченим родинам , а також призначено ці гроші на виплату субсидії на житлово-комунальні послуги, та на жаль, дані родини надали недостовірну інформацію про свій майновий стан, внаслідок чого з державного бюджету втрачено 749 тисяч гривень.

673 тисячі гривень виплатили внутрішньо-переміщених особам, так званим переселенцям, а також людям, які нібито доглядають за перестарілими, хоча ні перші ні другі не змогли надати підтверджуючих документів на отримання такої суми компенсації.

На сьогодні завдяки перевірці відшкодовано на користь держави 751 тисячу гривень та попереджено виплату 141 тисячі гривень.

Матеріали перевірки управління соціального захисту Підволочиського району направлено у поліцію та прокуратуру, пише Доба.

 

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286