Тернопіль

Сила в правді

Скандальний депутат Олег Барна взявся захищати нового начальника водних ресурсів Анатолія Качку

в Новини

Нещодавно управління водних ресурсів у Тернопільській області отримало нового начальника Анатолія Качку. Раніше чоловік працював на посаді Збаразького голови РДА. 

Та не встиг чиновник насолодитися усіма привілеями нової посади, як у Держагенстві водних ресурсів України видали наказ про реорганізацію обласних управлінь із створенням Дністровського басейнового управління водних ресурсів із центром в Івано-Франківську, до котрого мають приєднати і Тернопільське обласне управління.

На захист Тернопільського управління та його начальника став скандальний депутат від БПП Олег Барна.

“Заледве півтора року назад здихалися із області “великого” управлінця-водника призначеного ще у 2010 року, а перед цим “великого патріота” від помаранчевих (Тараса Капусту – авт.). Весь цей час агентство не призначало керівника Тернопільського обласного управління водних ресурсів. Нарешті у лютому призначили, аж тут розпочалася незрозуміла реорганізація водного господарства на місцях, – розповів Олег Барна.

Скандальний народний депутат навів конкретні факти, які, на його думку, не суміщаються із діяльністю та висновками агентства.

“Якщо реорганізація водного господарства здійснюється за басейновим принципом, а у нашому регіоні розташована територія басейну Дністра, то чому центр буде знаходитися в Івано-Франківську, якщо протяжність річки Дністер у Тернопільській області на 80 км більша, аніж у сусідів?! Окрім того, кількість інших річок, котрі є притоками Дністра та система водосховищ, ставів на території Тернопільщини в рази перевищує відповідну кількість гідроресурсів сусідів. А ще на Тернопільщині повноцінно діють 6 районних відділів із відповідною технікою, проти 3-ох на Франківщині, – зауважив народний депутат”, пише Репортер. 

Нагадаємо, нещодавно Народна Правда писала, що до будинку Олега Барни приїхали активісти “Автомайдану”. Активісти хотіли поговорити з нардепом чому ж він назвав їх автозасранцями. Та вдома Олега Барни не було. Активісти застали тільки дружину та сина.

Активісти Автомайдану приїхали додому до депутата Олега Барни, бо той обізвав їх автозасранцями (відео, фото)

 

 

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up