Тернопіль

Сила в правді

Офіцер Служби Безпеки України обікрав воїнів АТО на 450 тисяч гривень?! (фото, відео)

в Кримінал/Новини/Правда про АТО/Правда про чиновників

Тернопільський активіст Іван Ковалик сьогодні на власній сторінці у мережі Фейсбук, опублікував інформацію про розкрадання 450 тисяч гривень приватним медичним центром у Тернополі “Віасан”. Більше того, справа яку розслідували київські правоохоронці ще з 2016 року, якимось чином пропала.

Знайомтесь – це сім’я Малярик. Голова сім’ї – Ігор Володимирович до недавнього часу був заступником голови Управління …

Posted by Іван Ковалик on Sonntag, 18. Februar 2018

Іван Ковалик пище, що приватний медичний центр “Віасан” у Тернополі належить родині колишнього заступника голови Управління Служби Безпеки України в Тернопільській області Ігоря Малярика.

Спершу центром керувала його дружина – Надія Малярик.

А відтепер клініку очолює син – Роман Малярик.

Ще 18 грудня 2015 року Державна служба в справах учасників АТО проводить всеукраїнський тендер на проведення психологічної реабілітації вояків – учасників Російсько-Української війни на загальну суму 15 мільйонів гривень. За цим тендером право проведення такої реабілітації в Тернопільській області виграє медичний центр “Віасан”, після чого, незважаючи на те що в договорі прописана тривалість реабілітації не менше як 14 днів, вже 28 грудня подає акти виконаних робіт про оздоровлення 100 екс-бійців, на підставі чого медичному центру “Віасан” виплачено 450 тисяч гривень бюджетних коштів .

12 жовтня 2016 року прокуратура Тернопільської області за заявою активістів порушує кримінальне провадження.

А в грудні того ж року передає (згідно вказівки Генеральної прокуратури) це кримінальне провадження за підслідністю у слідче управління Подільського райвідділу поліції міста Києва.

Паралельно Головне управління СБУ проводить внутрішню перевірку по Ігору Володимировичу Малярику, за результатами якої його усувають з посади.

Оскільки розслідування триває досить довго, то активісти час від час надсилали запити у поліцію Києва та завжди отримували одні й ті ж відповіді, щось на кшталт, слідство триває.

На прохання активістів , народний депутат України від свого імені надіслав запит у поліцію києва, щодо ходу розслідування даної справи.

“Через деякий час ми отримали відповідь: “Місцезнаходження матеріалів зазначеного кримінального провадження не встановлено”. Іншими словами, матеріали кримінального провадження по підозрі у незаконному заволодінню 450 тисяч гривень бюджетних коштів просто… ЗНИКЛИ!, – пише Іван Ковалик. – З усіх злочинів, цей напевне є самим мерзотним – обкрадання воїнів під час війни сім’єю офіцера Служби Безпеки України. І ми зробимо усе, щоб справа “Віасану”не була “спущена на гальмах”.Поки прокуратура і поліція шукають матеріали справи, давайте згадаємо тих, хто вирішив цинічно нажитися на здоров’ї наших захисників”.

Детальніше у сюжеті Еспресо за посиланням

https://espreso.tv/video/204164

 

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up