Тернопіль

Сила в правді

Активісти Автомайдану приїхали додому до депутата Олега Барни, бо той обізвав їх автозасранцями (відео, фото)

в Новини

Вчора, 17 лютого близько 20 активістів “Автомайдану” на семи автомобілях приїхали у село Білобожниця, Чортківського району, Тернопільської області. Активісти хотіли побачитися з народним депутатом Олегом Барною. Та вдома застали тільки його дружину та сина. 

Причиною заходу стала образа на те, що політик називає автомайданівців “псевдоактивістами” та “автозас…цями” на своїй сторінці у Facebook.

Раніше місцеві ЗМІ звинувачували членів тернопільського “Автомайдану” у зв‘язках із політичною силою Надії Савченко.

Та вдома народного депутата не було. Активісти поспілкувалися тільки з дружиною Олега Барни та одним із його синів. Конфлікту не було. Ніхто нікого не бив та не лаяв.

Натомість активісти залишили депутату повідомлення.

Зважаючи на те, що конструктивної розмови не відбулося, Автомайдан та АТОвці, а також інші Ваші, Олеже Степановичу, потенційні виборці приймають запрошення і готові зустрітися з Вами у понеділок о 9.00 у Чортківській РДА. Чекайте, Олег Барна!

Також активісти обіцяють знайти час і прийти особисто на прийом до депутата, щоб прояснити ситуацію з автозасранцями та іншими  висловлюваннями нардепа.

Детальніше у відео

Зважаючи на те, що конструктивної розмови не відбулося, Автомайдан та АТОвці, а також інші Ваші, Олеже Степановичу, потенційні виборці приймають запрошення і готові зустрітися з Вами у понеділок о 9.00 у Чортківській РДА. Чекайте, Олег Барна!

Posted by ВО "Автомайдан" Тернопільський осередок on Sonntag, 18. Februar 2018

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up