Тернопіль

Сила в правді

У громадському транспорті Тернополя можна розрахуватися кредиткою

в Новини

З 17 лютого у всьому громадському транспорті Тернополя  – у маршрутках та тролейбусах тестували можливість оплати будь-якою банківською безконтактною карткою за проїзд.

Така можливість оплати буде доступна для мешканців та гостей міста уже з 22 лютого після проведення презентації роботи системи.

Нагадаємо , починаючи з 1 січня у Тернополі діє диференційована система оплати за проїзд. У місті запроваджено картку тернополянина та звичайну розрахункову картку. Усі щасливчики хто мають картку тернополянина можуть платити 3 гривні у тролейбусі та 4 гривні у маршрутці за одну поїздку.

Ті, хто не мають тернопільської реєстрації і відповідно не можуть виготовити картку тернополянина та іногородні платять по 5 гривень у маршрутці та по 4 гривні у тролейбусі.

До того ж з 1 березня усі пільговики мають мати картку тернополянина, інакше безкоштовно їздити не вийде.

Нагадаємо виконком прийняв рішення, що пільговики їздять без обмеження у будь-якому громадському транспорті Тернополя, починаючи з 10 години ранку і до закінчення робочого дня.

До того ж відтепер усі бажабючі матимуть змогу розрахуватися у маршрутці будь-якою банківською карткою , чи кредиткою, кажуть у ТМР.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286