Тернопіль

Сила в правді

У Борщівському районі знайдені у землі дитячі рештки розсварили селян та поліцію

в Кримінал/Новини

2 лютого цього року місцеві жителі у селі Шупарка, Борщівського району проводили воду у стару хату, коли відкопали землю, то на глибині півметра знайшли дитячий череп. Селяни викликали поліцію.

За словами людей, коли приїхали правоохоронці, то відразу сказали, що людським рештам понад 100 років, а експерт відзначив, що жодного криміналу немає і пішов пити каву у місцевий магазин. Натомість люди самі викопали і череп і дитячі кінцівки та склали в коробочку і передали на судово-медичну експертизу працівникам поліції.

Та у селю люди не погоджуються з офіційною версією поліції, що буцім то цим решткам 100 років і закопані вони були на місці колишнього кладовища.

У селі стверджують, що жодного кладовища на цьому місці не пригадують. Є історія , що колись тут жила інша родина і одного дня пропала мама з 10-річною дочкою.

Господиня хати, біля якої знайшли дитячі рештки стверджує, що на ріст  скелет орієнтовно має 110-130 сантиметрів, зуби добре збереглися.

Людей насторожує і той факт, що коли людей хоронять, то закопують більше як на півметра і тим більше усі дитячі рештки селяни знайшли по – різно. У поліції порушили кримінальне провадження. Якщо експертиза доведе, що на рештках є сліди насильницької смерті, то шукатимуть вбивцю, якщо ні, то справу закриють, пише 20 хвилин. 

 

 

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286