Тернопіль

Сила в правді

Бучацькі лісівники відхрестилися від нелегальних дров і проводять власне розслідування

в Кримінал

На днях, Тернопільську область сколихнув черговий скандал на дорозі неподалік міста Монастириськ. Там активісти ГО “Автомайдан” побачили здоровенну вантажівку, яка була забита поколитими дровами.

Народна Правда писала про цей випадок.

Підпільний склад деревини відшукали на території Монастириського району активісти

На днях активісти ГО “Автомайдан” побачили на виїзді з міста Монастириська, Тернопільскої області фуру, навантажену деревиною. 

Авто стояло на аварійках. Коли підійшов водій та пасажир вантажівки, активісти записати, що це за вантаж, звідки і куди везуть.

Натомість у відповідь почули нецензурну лайку та погрози.

“Перед тим, як прибули правоохоронці, до мене підійшли троє – водій фури і двоє його товаришів. На моє прохання пред’явити документи представники водія категорично заборонили йому це робити. Чоловіки погрожували переламати мені хребет, проломити череп, їхня розмова була агресивна та з нецензурною лайкою. Розмову вдалося зафіксувати на відео, – розповідає Ірина Ванат, активіст ГО “Автомайдан”.

Згодом активісти разом з поліцією перевірили документи, які не відповідали кількості вантажу.

Та на цьому правоохоронці з ГО “Автомайдан” не зупинилися. Активісти з поліцією розшукали підпільний склад неподалік Монастириська, де зберігається кілька сотень кубів нічийної деревини. Бо товар немає жодних офіційних документів.

На ситуацію відреагували і Бучацькі лісівники, яким активісти закидали участь у злочинній схемі вирубки та вивезення дерева з території області.

“Враховуючи резонанс навколо даної події і те, що постійних користувачів лісів на даній території є кілька, в тому числі і територія держлісфонду державного підприємства “Бучацьке лісове господарство”, в бік якого з вуст представника громадської організації нерідко озвучуються безпідставні звинувачення, лісівники не стоять осторонь, та проводять паралельне розслідування даного інциденту, – йдеться у повідомленні Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства. – Наразі державна лісова охорона Бучацького лісгоспу, незважаючи на те, що дрова, які наробили шуму в м. Монастириськ, не мають ніякого стосунку до державного підприємства, з’ясовуватиме самотужки, хто їхній власник. Опісля інформацію буде повідомлено у відповідні органи для подальшого її розслідування”.

 

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up