Тернопіль

Сила в правді

Жителів Тернопільської області запрошують знятися у фільмі “Червоний. Без лінії фронту”

в Новини

15 та 17 лютого в Кременці та Бережанах Тернопільської області проведуть два кастинги для участі жителів області у легендарному фільмі “Червоний. Без лінії фронту”. 

Так, у Кременці, творча група фільму запрошує усіх бажаючих прийти на кастинг для акторів масових сцен. Запрошують найперше ліцеїстів та  жителів міста. Кастинг відбудеться 15 лютого 2018 року з  10.00-16.00 години у приміщенні КОГПА імені Т.Г.Шевченка у “Музеї фотографії 20-30-х років ХХ ст.”.Телефон для довідок та попереднього запису: 0988718814.

У Бережанах кастинг пройде 17 лютого.

“УВАГА! Останній КАСТИНГ для участі у зйомках* (сцен в Бережанах) ФІЛЬМУ “ЧЕРВОНИЙ. Без лінії фронту” – цієї суботи (17 лютого) з 10 до 17 год. в Краєзнавчому музеї!Для масових сцен потрібно ще 90 осіб. Запрошуються люди СЕРЕДНЬОГО і СТАРШОГО ВІКУ! На безоплатній основі”, йдеться у повідомленні.

До слова, Держагентство України з питань кіно надало державну фінансову підтримку фільму “Червоний. Без лінії фронту” у розмірі 21 мільйон 950 тисяч гривень. Загальна вартість фільму становить – 43 мільйони 900 тисяч гривень.

Як зазначає режисер фільму Заза Буадзе, фільм заснований на перших двох розділах  роману Андрія Кокотюхи “Червоний” . В кіно показано історію становлення героїчної особистості – хорунжого Української Повстанської Армії – Данила Червоного. Фільм перенесе глядача в Кременець 1930-их років. 

 

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up