Тернопіль

Сила в правді

У Тернопільській області браконьєри наловили більш як 73 кілограми риби

в Кримінал/Новини

Попри заборону рибалити у місць зимування риб та інші застереження, мешканці Тернопільської області все ж таки йдуть на порушення і отримують штрафи та повістки у суд.

Так, під час чергового рейду інспекторами Тернопільського рибоохоронного патруля на річці Серет біля села Касперівці Заліщицького району Тернопільської області, було помічено двох чоловіків, що ловили рибу.

Коли інспектори прийшли ближче, то побачили, що чоловіки ловили рибу забороненими знаряддями лову – двома сітками ставними. А це грубе порушення “Правил любительського і спортивного рибальства”, із виявленням значних збитків нанесених рибному господарству.

Під час обшуку, у чоловіків було конфісковано дві сітки , а також знайдено чимало риби.

Загалом у рибалок виявили – 73 кілограми 340 грам риби. У спеціальних контейнерах було 16 великих товстолобів та шість сомів.

За підрахунками інспекторів, своєю “підприємницькою діяльністю”, порушники завдали збитки рибному господарству в розмірі 6630 гривень. 

Усе знайдене інспектори конфіскували, склали відповідні протоколи.

Далі адміністративні матеріали по даних порушеннях направлено на розгляд в Заліщицький районний суд для вирішення справи по суті, пише Реально. 

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up