Тернопіль

Сила в правді

У Бучацькому районі закриють інфекційне відділення місцевої лікарні через брак коштів (відео)

в Новини

Про це розповіли пацієнти Золотопотіцької комунальної районної лікарні. Люди скаржаться, що якщо відділення закриють, то їм доведеться долати додаткових 17 чи 55 кілометрів у медичні заклади Бучача чи Чорткова. 

Лікарі ж розводять руками, мовляв , внаслідок медичної реформи доводиться оптимізувати деякі відділення, бо до кінця року на всіх не вистачить грошей.

“Нам потрібно 13 мільйонів гривень, відповідно ми подали такий кошторис в ОДА, попередньо нам затвердили трохи більше 10 мільйонів, – розповів головний лікар Золотопотіцької комунальної районної лікарні Василь Понтус. – Ми маємо борги по енергоносіях ще з 2016 року. В даний час потрібно оплатити 700 тисяч гривень боргу за газ. Ми зверталися в управління, обласну держадміністрацію, відтак отримали відповідь, що у зв’язку з медичною реформою, самі повинні вирішувати, які відділи пріоритетні – залишати, які не є ефективні – їх потрібно оптимізувати”.

Пан Анатолій Щур приїхав у Золотопотіцьку районну лікарну з села Новосілка Підгаєцького району. Чоловік розповів, що вночі у дитини піднялася температура  до сорока градусів, підозрювали, що це кір.

“Спершу ми поїхали у Бучацьку районну лікарню, проте там не прийняли, оскільки у них немає боксованих палат. Тому  довелось їхати у Золотопотіцьку – каже пацієнт Золотопотіцької лікарні Анатолій Щур. – В інших лікарнях району не можуть приймати інфекційних хворих, бо не мають боксованих палат. Вони є лише у Золотопотіцькій районній лікарні та у Тернополі. А якщо тут закриють, то куди їхати , аж в Тернопіль? Чи що нам тоді робити?!”.

Детальніше у відео TV-4

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up