Тернопіль

Сила в правді

Майже два мільйони гривень витратили на модернізацію школи у Зборівському районі (фото)

в Новини

Вчора, 12 лютого, відбулося офіційне відкриття оновленої та модернізованої Оліївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня, Зборівського району, Тернопільської області. 

Кілька днів тому, завершилися ремонтні роботи з утеплення фасадів, перекриття та заміни покрівлі школи. Кошти на ці роботи виділили з державного бюджету на умовах співфінансування , плюс гроші з місцевого бюджету.

Загальна кошторисна вартість проекту з утеплення школи склала  – близько 1,5 мільйона гривень.

У понеділок, 12 лютого, навчальний заклад відвідали  – голова Тернопільської ОДА  Степан Барна, народний депутат України Тарас Юрик, керівництво Зборівського району та об’єднаної територіальної громади. Чиновники подивилися на ремонт, привітали жителів села з оновленням школи, та урочисто перерізали стрічку на коридорі оновленого освітнього закладу.

До того ж, у школі  здійснено заходи з термомодернізації – замінено усі старі вікна на металопластикові та облаштовано систему теплопостачання із встановленням електроакумуляційного обігріву.

Це стало можливим в рамках проекту “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”, який фінансується Європейським Союзом та співфінансується Програмою розвитку ООН.  Також були залучені кошти з бюджету Зборівського району та гроші громадської організації “Крок вперед” села Оліїв. Загальна вартість проекту склала – понад 278 тисяч гривень.

Втілення даного проекту стало можливим завдяки реформі децентралізації, коли кошти залишаються на місцях і громада сама вирішує на що їх витратити. Крім того допомогли благодійники та міжнародні програми фінансування соціальних , освітніх та медичних об’єктів на території Тернопільської області, пише ТОДА.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up