Тернопіль

Сила в правді

68 дітей госпіталізовано з діагнозом грип у Тернополі

в Новини

У Тернопільській області ситуація із захворюваністю на грип та ГРВІ визначають як прогнозовано-стабільну. За словами експертів, минулого року у цей час в областу було хворих більше. 

“Зa ocтaннiй тиждeнь y пopiвняннi iз пoпepeднiм зaхвopювaнicть зpocлa y 1,9 paзи. Ми пpoгнoзyємo eпiдeмiю гpипy, aлe низькoї iнтeнcивнocтi,  – розповів зacтyпник диpeктopa ДУ “Тepнoпiльcький oблacний лaбopaтopний цeнтp Мiнicтepcтвa oхopoни здopoв’я Укpaїни” Вoлoдимиp Пaничeв. -Оcнoвoю для тaких виcнoвкiв є тe, щo в oблacтi цьoгo ceзoнy циpкyлюють штaми гpипy, якi бyли кiлькa poкiв тoмy. Тoмy бiльшicть нaceлeння з ними yжe кoнтaктyвaли, i вipyc зaлишив iмyнний cлiд. Вiдтaк iмyнiтeт вжe знaє, як бopoтиcя з цим вipycoм”, пишуть Тернопільські гарячі новини.

В цей час, за останні вихідні у Тернопільську міську дитячу лікарню госпіталізовано 32 дітей. На сьогодні з діагнозом грип у медичному закладі є 68 дітей.

Найчастіше грип проявляє себе ознобом, болем у м’язах, високою температурою та навіть судомами.

Батькам радять не займатися самолікуванням і не давати дітям противірусні препарати через їхню не доведену ефективність, а відразу викликати дільничного педіатра.

 

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up