Тернопіль

Сила в правді

Тернопільські міністри розповіли про свої заробітки (інфографіка)

в Новини

Нещодавно журналісти видання “Слово і Діло” дослідили зарплати міністрів за 2017 рік та за січень 2018 року.

Є у рейтингу і двоє урядовців, які народилися у Тернопільській області. Це міністр інформаційної політики Юрій Стець та перший віце-прем’єр – міністр економічного розвитку Степан Кубів.

Отже за 2017 рік, Степан Кубів, уродженець села Мшанець, Зборівського району  отримав досить таки непогану заробітну плату – 525,2 тисячі гривень.

Аутсайдером рейтингу є Юрій Стець, що народився у селі Нагірянка, Чортківського району. Чиновник за 2017 рік заробив найменше з усіх – 185,5 тисяч гривень.

Лідером по заробітній платі в Уряді є міністр інфраструктури України Володимир Омелян – 746,8 тисячі гривень, трохи менше заробив – голова Міністерства закордонних справ Павло Клімкін – 740,9 тисячі гривень. На третьому місці – міністр соціальної політики Андрій Рева і його 709,1 тисячі гривень.

За перший місяць 2018 року, знову ж таки найменше з усіх заробив міністр з Тернопільщини – Юрій Стець – його зарплата склала всього – 16 тисяч 179 гривень.

Найвищу зарплату у січні отримав –  віце-прем’єр-міністр Павло Розенко – в січні він отримав 57 тисяч 361 гривню. На другому місці – міністр інфраструктури Володимир Омелян – 51 тисяча 177 гривень, на третьому – міністр оборони Степан Полторак – 46 тисяч 560 гривень.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up