Тернопіль

Сила в правді

Радикали виступили проти комуніста, що очолює Укрпошту у Тернопільській області

в Новини

Черговий скандал через партійну приналежність розгорівся у Тернопільській області через керівника Василю Юрчишина, який очолює місцеве відділення Укрпошти.

Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий закликав не допустити, щоб керівником Укрпошти на Тернопільщині став чинний член Комуністичної партії Василь Юрчишин.

“Закликаю міністра інфраструктури Володимира Омеляна і керманича “Укрпошти” Ігоря Смілянського негайно втрутитися в цю ситуацію і не допустити призначення комуняки Юрчишина на таку відповідальну посаду”, – йдеться у дописі політика.

ЦЕ НАВІТЬ НЕ ЗРАДА,це – ізмєна…конкурс на керівника "Укрпошти" у Тернопільській області, серці Бандерштату, виграв…

Posted by Андрій Лозовий on Sonntag, 11. Februar 2018

На повідомлення відразу ж відписали і Міністр і керівник Укрпошти.

Igor Smelyansky Зради немає  Цей конкурс відбувся практично рік тому і керівник який виграв займав цю посаду декілька років до цього. Зараз буде оцінка діяльності дирекції за рік будемо далі приймати рішення базуючись на результатах.

Volodymyr Omelyan Попрошу Igor Smelyansky детально розібратися.
Ми перші почали декомунізацію і точно не відступимо.
Хоча, якщо він український Кваснєвський, який приведе Тернопільську філію Укрпошти в ЄС і НАТО, за фактом оголосимо його справжнім бандерівцем .

Igor Smelyansky Питання в тому, що дуже важко на регіональних конкурсах найти дійсно фахову людину, не афільовану з локальними «шановними» людьми якому можна довірити підприємство з 3000-4000 працівників. Але ж, хотів би нагадати, що жодна політична сила, зокрема в Тернополі, за цей рік не зможе сказати що її інтереси обмежувались будь яким чином через Укрпошту. Мабуть вперше за довгі роки всі мають однакові умови доступу до виборців. І це така собі невелика перемога. 
Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up