Тернопіль

Сила в правді

Доларовий мільйонер з Тернопільської області очолить Нацбанк

в Новини

57-річний уродженець Тернопільській області Яків Смолій може очолити Національний банк України уже цього тижня. Експерти стверджують, що його кандидатуру уже погодили, питання залишається тільки за малим – голосування у парламенті, яке може відбутися уже цього тижня. 

Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності рекомендував парламенту звільнити голову Національного банку (НБУ) Валерію Гонтареву і призначити на її посаду чинного виконувача обов’язків глави Нацбанку Якова Смолія. Про це журналістам повідомив перший заступник голови комітету Михайло Довбенко, передає кореспондент РБК-Україна.

Відповідне рішення було ухвалене на закритому засіданні комітету.

“Підтримали проект постанови, внесений Президентом, про позитивне голосування за Якова Смолія у сесійній залі”, – повідомив Довбенко.

За словами експертів голосування за кандидатуру Яківа Смолія, що сьогодні виконує обов’язки голови НБУ може відбутися уже цього тижня.

До слова, 57-річний Яків Смолій народився у Тернопільській області в селі Вербовець, Лановецького району – 1 лютого 1961 року.

У 2015 році чиновник задекларував на своїх рахунках 98,7 мільйона доларів.

За 2016 рік Яків Смолій отримав скромну зарплату у розмірі 1,8 мільйона гривень та задекларував пару мільйонів доларів на рахунках у різних банках України.

Чиновник одружений має двох доньок.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up