Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі закриють гематологічне відділення (відео)

в Новини

Єдине в області гематологічне відділення на базі міської дитячої лікарні планують закрити. Натомість відкриють повністю нове у дитячій обласній лікарні. Батьки хвилюються, що в новому відділенні їхнім дітям не вистачить місця. Лікарі бояться втратити роботу, пише Місто. 

При чому, батьки, які сьогодні лікують своїх дітей у гематологічному відділенні категорично проти перенесення даного відділення з міської в обласну.

“Ми лікуємося тут постійно, – розповідає тернополянка, мама дитини, яка хворіє на рак крові. – Тут є спеціальна лабораторія, де швидко і якісно роблять необхідні аналізи. Дальше за 100 метрів є станція передивання крові. А моїй дитині постійно необхідно проводити процедуру переливання. До того ж чудовий колектив, ставлення нормальне. І я , і дитина уже звикли тут лікуватися”.

За словами лікарів , це особливі пацієнти, для яких потрібно створити особливі практично стерильні умови.

На даний момент у лікарні є 32 пацієнти, відділення розраховане на 30 пацієнтів.

Міська рада звернулася до облдержадміністрації, щоб взяти на баланс і відділення, разом з пацієнтами та лікарями, які на сьогодні працюють у гематологічному відділенні.

До кінця року в обласній лікарні пообіцяли збудувати та облаштувати гематологічне відділення для лікування дітей. На це з бюджету передбачено виділити 9 мільйонів гривень.

Детальніше у відео

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up