Тернопіль

Сила в правді

Понад три тисячі іноземців отримали водійські права в Україні (інфографіка)

в Новини

У минулому році 3620 іноземців отримали право керування транспортними засобами на території України. Найбільше водійські посвідчення видавали жителям Росії, Молдови, Грузії, Туркменістану, Литви, Китаю, Азербайджану, Вірменії.

За інформацією місцевих сервісних центрів, кожного року до них звертається кілька тисяч іноземців, що проживають в Україні для того, щоб отримати посвідчення водія.

У минулому році, посвідчення водія в Україні отримали громадяни більше 100 країн. Найчастіше зверталися громадяни Росії – 982 особи, Азербайджану – 319 осіб, Молдови – 246 чоловік, Китаю – 188 осіб, Грузії – 182 чоловіки, Туркменістану – 131 осіб та Вірменії – 126 чоловік.

До слова, за минулий рік на територію України завезли, 20,9 мільйона іноземних автомобілів.

До того ж тепер іноземцям стало простіше здавати теоретичну частину. Тести розробили на англійській мові. Перед початком іспиту, майбутній водій може вибирати мову, на якій здаватиме тести.

Крім тестів, які потрібно успішно пройти, іноземцям необхідно принести документ, що посвідчує особу, посвідку на проживання, якщо є копію ідентифікаційного коду, медичну довідку, та свідоцтво про закінчення навчального закладу з підготовки водіїв транспортних засобів, пише Тернопільська липа.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up