Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі депутати віддали землю човнової станції під елітну забудову біля озера (список)

в Новини

На черговому засіданні сесії , депутати Тернопільскої міської ради узаконили скандальну забудову на березі озера, за адресою – вулиця Урожайна,15. 

За словами активістів, насправді на цьому місці мала бути база човної станції, та є три елітних котеджі.

Своїм рішенням депутати практично узаконили скандальне будівництво на березі ставу.

Активісти “Ради бізнесу Тернопілля” стверджують, що деякі депутати намагалися протистояти прийняттю цього рішення, та на жаль не вдалося.

“Про надання земельної ділянки за адресою вул. Урожайна,15 просив обслуговуючий кооператив “Вінд”. 27 депутатів підтримали даний проект рішення, – розповів депутат Андрій Шкула. – По документах то є човнова станція, а по факту це три окремо стоячих чотириповерхових котеджі. Про що ви говорите? Це питання крутиться в Тернополі вже кілька років. Об’єкти збудували незаконно, були перевірки, була прокуратура. Кілька разів власники вже пробували їх легалізувати. І зараз нашими руками вони це зроблять. Ми покажемо всім: будуйте як вам завгодно, а потім ми вам у цьому допоможемо?”.

Натомість міський голова Тернополя Сергій Надал відзначив, що є відповідні рішення суду і все законно.

“Є документ, в якому написано “Рішення суду іменем України” про те, що це законно і введено в експлуатацію. Все решта – ваші здогадки, – зауважив Сергій Надал.

Відтак, 27 депутатів із 38 присутніх у залі проголосували за надання ОК “Вінд” земельної ділянки площею 0,4060 гектара на березі Тернопільського озера. Поіменне голосування на фото вище.

 

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up