Тернопіль

Сила в правді

Тільки 3 тисячі доз вакцини від кору залишилося у Тернополі (відео)

в Новини

На сьогодні лікарі називають контрольованою ситуацію із захворюванням та розповсюдженням кору у Тернополі та області. Від початку року на теренах краю захворіло 111 осіб, з якиз 59 дітей.

Останній випадок захворювання на кір зафіксували ще 19 січня. До того ж сьогодні вакцинацією охоплено 98 відсотків дітей віком 6 років та 1 рік. Та виникла друга проблема.

У Тернополі практично не залишилося уже вакцини від кору. На початок тижня лікарі порахували, що є тільки 3400 доз.

Потреба на рік для тернопільської області складає орієнтовно 40 тисяч доз.

У зв’язку з такою ситуацією , медики обласного центру направили відповідний лист у Міністерство охорони здоров’я України. Поки чекають відповідь.

Детальніше у сюжеті TV-4

До слова, Народна Правда уже писала про спалахи захворювання на кір на території краю. Відтак в області було зафіксовано три осередки спалаху кору – у Теребовлянському, Шумському та Чортківському районах.

Перший спалах зафіксовано у Теребовлянському психоневрологічному будинку-інтернаті, де на сьогодні захворіло 22 особи, з них одна дитина. У селі Нагірянка Чортківського району уже лабораторно підтверджено 6 випадків кору.

У Шумському районі у селі М. Садки на кір захворіло 5 дітей.

Теребовлянський район село Дарахів. Кількість захворілих 4 особи, всі діти. Лабораторно підтверджений 1 випадок кору.

У Тернопільській області є три осередки спалаху кору

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286