Тернопіль

Сила в правді

Міський голова Бучача отримує зарплату більше однієї тисячі доларів

в Новини/Правда про чиновників

До поки мінімальна зарплата в області сягла трохи більше 3 тисяч гривень, а в середньому на території краю отримують трохи більше 5 тисяч, місцеві чиновники настільки добре працюють, що у них вже європейські зарплати.

Мова йде про міського голову Бучача – Йосифа Мосціпана. Чоловік з 2010 року працює на посаді міського голови. Активісти стверджують, що пан Мосціпан за чес своєї каденції “перелопатив” уже більше 100 мільйонів гривень, так нічого і не зробивши для міста. 

Відтак, за  рік,  міський голова Бучача – Йосиф Мосціпан отримав –  224 801  гривень  зарплати, в середньому це більше 18 тисяч гривень щомісяця.  Та в окремих  місяцях  меру  нараховувалося більше 20 тисяч гривень – приміром  за квітень мер отримав  – 25 407  гривень,  за червень – 24 709  гривень,  а за листопад аж – 34 682  гривень.

До слова, за позаминулий рік, чиновник заробив тільки 154 222 гривні.

Також за 2016 рік, мер отримав 30 тисяч гривень від продажу майна.

Дружина мера отримала минулого року 50 107 гривень зарплати, донька – 1099 гривень стипендії.

Сім’я мера задекларувала квартиру площею 44 кв. м, яка знаходиться у селі Трибухівці, що поблизу Бучача. У власності міського голови дві земельні ділянки у цьому ж селі площею 630 і 29 кв. м.

Із транспортних засобів Бучацький міський голова задекларував автомобіль “Фольксваген Венто” 1992 року випуску.

Є у міського голови Бучача ще й син, який отримує поза чергою земельні ділянки.

Так, ще в квітні минулого року, міський голова Бучача Йосип Мосціпан, використовуючи свої службові повноваження, вчинив корупційне правопорушення, надавши можливість отримати неправомірну вигоду у вигляді земельної ділянки своєму синові – Віталію Мосціпану та іншим особам, пов’язаним із ним професійними відносинами.

За словами активістів, земель для будівництва та обслуговування житлових будинків у Бучачі не вистачає, тож у міській раді створена черга громадян на отримання таких ділянок, і більше як 300 громадянам рішеннями міської ради відмовлено у наданні таких земель.

У цей час син міського голови Віталій Мосціпан, а також громадяни Татарінов В.В., Рудоквас В.М., Сиванич В.М., до яких він має безпосереднє професійне відношення, отримують права власності на земельні ділянки в обхід черги.

Активісти звернулися з відповідним зверненням до прокуратури та НАБУ.

 

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286