Тернопіль

Сила в правді

У Чорткові дорожчає проїзд у громадському транспорті

в Новини

Нещодавно ми писали про подорожчання вартості проїзду у міжміському транспорті. Також минулого року зросла вартість проїзду у Тернополі. На днях виконавчий комутет Чортківської міської ради прийняв рішення про збільшення вартості проїзду у громадському транспорті міста. 

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю “Чортківське автотранспортне підприємство 16142” щодо приведення у відповідність розміру тарифу на послуги міського пасажирського транспорту економічно обґрунтованим витратам, зважаючи на зростання вартості матеріальних ресурсів, паливно-мастильних матеріалів, розміру мінімальної заробітної плати, з метою збереження діючої маршрутної мережі та задоволення потреб громадян у доступних, якісних і безпечних перевезеннях, виконавчий комітет міської ради виріши встановити тариф, на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Чорткові, в розмірі 5,00 гривень за одну поїздку, пише Бізнес Компаньйон.

Нагадаємо, що  15 квітня 2015 року у Чорткові вже підвищували вартість проїзду в міських автобусах.

Дане рішення є опубліковане на офіційному сайті ради та вважається таким, що набрало законної сили.

До слова , у Тернополі проїзд також вартує 5 гривень для тих, в кого немає картки тернополянина, та хто розраховується готівкою.

Нагадаємо, з нового року у Тернополі діє диференційована система оплати за проїзд.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up