Тернопіль

Сила в правді

У Бережанах рятувальники визволяли лебедя

в Новини

У місті Бережани, Тернопільскої області, місцеві жителі побачили, як на місцевому ставку неподалік Бережан застряг лебідь. Птах примерз до криги на водоймі та не міг зрушити з місця.

Жителі Бережан викликали рятувальників. Надзвичайники примчали оперативно. На місці події було прийнять рішення дістатися до лебедя та визволити птаха.

За допомогою лома, багра та рятувальної мотузки вогнеборці визволили лебедя із крижаної пастки. Птах залишився цілий та неушкоджений, пише Реально.

Раніше Народна Правда писала, що у Ланівцях на місцевому ставку залишилися зимувати семеро лебедів. Люди просять приносити їм їжу та дивитися, щоб птахи не примерзли до криги на водоймі.

«У Ланівцях зимуватимуть лебеді. Їм потрібна ваша допомога. На місцевому ставку, сім лебедів залишилися зимувати. Чи то сил у них не було полетіти у теплі краї, чи з інших причин, однак результат на лице – вони зимуватимуть в нашому місті. Небайдужі ланівчани, при можливості, придбайте булку чи хліб і погодуйте пернатих. Можливо хтось має зерно чи кукурудзу», – пише Ірина Лавренчук.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286