Тернопіль

Сила в правді

Тернополянин виборов золото на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби

в Новини

Вихованець КЗ “ДЮСШ з греко-римської боротьби” та “Школи вищої спортивної майстерності” Тернополя Володимир Войтович виборов перше місце на Всеукраїнському кадетському Чемпіонаті з греко-римської боротьби у Черкасах. 

На змаганнях було представлено понад 300 найсильніших борців з 20 областей України. Тернопільську область на Чемпіонеті представляли п’ятеро борців.

Володимир Войтович виборов золоте вперше у 2018 році. Відтак, хлопець представлятиме Україну уже на міжнародних змаганнях з греко-римської боротьби – Чемпіонаті Європи, що уже цього року відбудеться у Києві 25 квітня 2018 року.

Підтримували на змаганні юного тернопільського спортсмена заслужений тренер України Андрій Телебан і майстер спорту України Володимир Лучанко, пишуть Тернополяни.

“На Чемпіонат України в Черкасах прибуло понад 300 найсильніших борців з більш аніж 20 областей України. Від нашої області на змаганні виступило п’ятеро спортсменів вікової групи – від 2001 до 2003 років народження. Чудесний результат на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби показав наш вихованець Володимир Войтович, який цього року виступив уже як кадет. Зауважу, що й минулого року цей спортсмен неодноразово здобував перші місця для збірної Тернопільської області. Маю надію, що цього року у новій категорії, наш борець покаже ще краші результати, — розповів Володимир Лучанко”.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up