Тернопіль

Сила в правді

У центрі Тернополя двоє молодиків напали на ведмедя (відео)

в Кримінал/Новини

Двоє молодиків, у центрі Тернополя на вулиці Валовій ногами штовхали та зруйнували декоративного білого ведмедя біля одного із кафешок міста. 

Підприємці встановили ведмедя на вулиці, як окрасу закладу та символ кафе. Великий білий ведмідь, виготовлений з дощок, ніколи ніклму не заважав. Та однієї ночі, а точніше близько 5 години ранку двоє молодиків прийшли побили скульптуру ногами, подивилися, що зруйнували трохи конструкцію та пішли собі далі, пише Місто.

Порушників зафільмувала камера відеоспостереження. Двоє молодиків були одягненні у куртки з капішонами, в джинси та кросовки. Молоді хлопці середнього зросту та худорляві.

“Шукаємо бравих хлопців, котрі вночі гамселили нашого ведмедика. Якщо впізнаєте когось з цих двох чи тих чотирьох менш сміливих на розі, пишіт в приват, ми їх шукаємо. Не для того, щоб погрозити пальчиком чи присоромити (заява в поліції вже є), а для того, щоб інші зважали: руйнувати багато розуму не треба, людина має створювати, і не прецеденти, а щось корисне для інших. Якщо ж клепки вистачає тільки на дурне, то воно дожене ще на цій круглій землі. Усім добра, —  зазначили в кафе”.

Детальніше у відео

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up