Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі збирають водіїв на автопробіг, щоб здешевити розмитнення автомобілів

в Новини

Завтра, о 13 годині, в районі аеропорту збирають усіх водіїв – активістів, що виступають за здешевлення вартості розмитнення іноземних автомобілів. 

Автопробіг за доступне розмитнення розпочнеться 13.00 годині з реєстрації учасників. О 13.30 відбудеться інструктаж та старт пробігу, пише Терен.

До слова подібний автопробіг нещодавно відбувся у Кременецькому районі.

Поки невідомо, яким маршрутом поїдуть водії, та найімовірніше вони матимуть з собою символіку “Автомайдану” та синьо-жовті стяги.

До слова, сьогодні зранку активісти перекрили на двох пунктах пропуску кордон між Україною та Польщею. Люди вимагають відміни закону про так звані “24 години”. Українці, що живуть у прикордонній зоні не розуміють для чого людям платити податки з товару, вартість якого перевищує 50 євро, та яким чином людина має виїхати та пробути за кордоном 24 години, якщо приміром цього не потрібно.

За даними поліції, о 10.20 близько двох десятків людей почали ходити по пішохідному переходу біля пункту пропуску “Шегині-Медика” в Мостиському районі Львівської області. Учасники протесту тримають у руках плакати: “Вимагаємо ліквідувати 24 години за кордоном держави”, “Stop” 24 години за кордоном!” та інші.

Учасники акції оголосили, що кожні 15 хвилин будуть пропускати по 10 машин до пункту пропуску.

Пізніше мітингувальники перекрили дорогу до пункту пропуску “Рава-Руська-Хребенне”. Близько 30 людей безперервно ходять по пішохідному переходу. Вони повідомили поліції, що кожні 15 хвилин будуть пропускати по одній машині.

До слова, 4 січня у Львівській області мітингувальники перекривали пункти пропуску на українсько-польському кордоні з вимогою роз’яснити норму закону № 6776-д про 24-годинне перебування в Польщі.

Крім того, нагадаємо, вчора у Тернополі депутати прийняли рішення піднімати разом з українським – синьо-жовтим стягом, так званий “бандерівський” червоно-чорний прапор на усіх урочистих та святкових заходах.

Депутати прийняли таке рішення на противагу ухваленому польським Сеймом закону про заборону пропаганди “бандерівської ідеології”.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up