Тернопіль

Сила в правді

Поблизу Тернополя вандали вкотре вчинили наругу над пам’ятником жертвам Голокосту

в Кримінал/Новини

Сьогодні, 3 лютого, поблизу Тернополя, як і рік тому, вандали осквернили монумент пам’яті жертвам Голокосту. На пам’ятник нанесли нацистські символи, свастику. Про це повідомив мер Тернополя Сергій Надал.

Міський голова Тернополя Сергій Надал впевнений, що це справа рук проросійських симпатиків. Адже простежується закономірність, як тільки розпочалися воєнні дії на Сході, монумент пам’яті жертвам Голокосту відразу став комусь заважати у Тернополі.

“Ця варварська акція організована російськими спецслужбами та вчинена людьми, які завербовані ворогом. Десятиліттями пам’ятник жертвам Голокосту спокійно стояв у Тернополі. І лише після початку російської агресії проти України, його почали розмальовувати, – заявив мер. – Тому я звертаюся до СБУ з вимогою розслідувати факт наруги над пам’ятником жертвам Голокосту неподалік Тернополя. Особливу увагу варто звернути на російський слід, адже це може бути відповідь наших ворогів на вчорашнє рішення сесії міської ради Тернополя щодо вивішування революційних червоно-чорних прапорів поряд з державним синьо-жовтим стягом”.

Міський голова переконаний, що здорова людина не могла таке вчинити, адже свого часу у Тернополі нацисти вбили більше 10 тисяч євреїв, пише ТМР.

Нагадаємо в кінці березня 2017 року невідомі також осквернили монумент пам’яті жертв Голокосту на околиці Тернополя. Тоді вандали червоною фарбою нанесли на білий монумент свастику.

Тоді , Міністерство закордонних справ України засудило акт вандалізму в Тернополі.

 

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up