Тернопіль

Сила в правді

У 2018 році тернополяни відпочиватимуть на 5 днів більше

в Новини

Виконавчий комітет Тернопільської міської ради прийняв рішення про перенесення робочих днів у 2018 році у зв’язку зі святами. 

Відтак, державні, комунальні та приватні підприємства Тернополя з 5-ти денним робочим тижнем, не працюватимуть у п’ятницю 9 березня, тоді святкуватимуть Міжнародний жіночий день. Натомість вихідний доведеться відпрацюват у суботу 3 березня.

На Пасху, тернополяни не працюватимуть у понеділок 30 квітня. Про те робочою буде субота – 21 квітня.

Відпочиватимуть містяни і в п’ятницю 29 червня у зв’язку з відзначенням Дня Конституції України. Цей день тернополянам доведеться відпрацювати у суботу 23 червня.

Вихідним на так зване Католицьке Різдво буде і понеділок 24 грудня. Цей день тернополяни відпрацюють у суботу 22 грудня.

До того ж на Новий рік, вихідним днем буде понеділок 31 грудня, та робочою субота – 8 грудня, пише Тернопільська міська рада.

Даним рішенням рекомендовано керівникам підприємств, установ і організацій міста Тернополя також перенести робочі дні для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями.

До слова, даний графік вихідних днів є рекомендованим, кожен керівник повинен сам, виходячи з обсягів роботи та тривалості робочого тижня, визначати доцільність робочих та вихідних днів на власному підприємстві.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up