Тернопіль

Сила в правді

Скандальновідомий депутат Олександр Башта вручив тернопільському прокурору звернення про звільнення Юрія Луценка

в Новини/Правда про чиновників

Депутат обласної ради від партії “Свобода” Олександр Башта, сьогодні 1 лютого прийшов у приміщення Тернопільської міської прокуратури та вручив прокурору звернення обласної ради про відставку Генерального прокурора України Юрія Луценка та підтримку НАБУ, пише В курсі. 

До слова, ще у грудні минулого року, на черговому засіданні сесії, депутати Тернопільської обласної ради прийняли звернення до Президента України та Верховної Ради України щодо звільнення з посади Генерального прокурора Юрія Луценка.

Депутати , у складі 34 осіб прийняли дане рішення.

Сьогодні ж скандальновідомий депутат на візку Олександр Башта вручив це повідомлення прокурору Тернопільської області.

Та пан Башта також пішов додому не з порожніми руками, натомість депутат отримав повідомлення про підозру у вчиненні злочину через побиття двох поліцейських, яке сталося два місяці тому.

Нагадаємо, Народна Правда писала про цей випадок. Тоді на вулиці Замковій депутат Олександр Башта побачив , що водій Део неправильно припаркувався, тому викликав патрульних. Поки поліцейські їхали, порушник поїхав. Натомість по приїзду патрульних Олександр Башта почав матюкатися, а згодом і накинувся на поліцейських, вирвав телефон та значок у дівчини – поліцейської , а також потягнув її за косу та кинув додолу. Далі побив поліцейських.

У патрульного  лікарі діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, забій нижньої щелепи, у дівчини-поліцейського –  закрита черепно-мозкова травма, забій м’яких тканин волосистих частин голови та струс.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up