Тернопіль

Сила в правді

Міністерство освіти оголосило конкурс на посаду ректора Тернопільського економічного університету

в Новини

29 січня 2018 року на сайті Міністерства освіти та науки України оприлюднено оголошення про конкурс на посаду ректора для ТНЕУ – Тернопільського національного економічного університету. 

Кандидати на посаду ректора мають два місця, щоб подати свої заявки.

Щоб стати ректором Тернопільського національного економічного університету, потрібно бути громадянином України, добре володіти українською мовою, мати вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років.

Претенденти на посаду ректора мають зібрати пакет документів та подати його на адресу – Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ-135, 01135.

Кандидати повинні подати такі документи – заяву на участь у конкурсі, особовий листок з обліку кадрів з фотографією, автобіографію, копію паспорта, засвідчену претендентом, копію трудової книжки, довідку про наявність або відсутність судимості, витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення та письмову згоду на збір та обробку персональних даних, копії документів про вищу освіту, наукові ступені та вчені звання, довідку про проходження попереднього психіатричного огляду.

Довідки для претендетнів за телефоном – (044) 481-32-35.

До слова, з квітня 2013 року ТНЕУ очолює Андрій Крисоватий. Програма Наші Гроші дослідила, що у пана Адрія є нерухомість вартістю понад два мільйони доларів.

До того ж в інтернеті була інформація, що ректор ТНЕУ сів за кермо напідпитку та спричинив аварію, на щастя ніхто не постраждав.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up