Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині ціни на пальне б’ють усі рекорди

в Економічна правда

Тернопільські водії шоковані — з кінця минулого року в Україні тримає масове подорожчання бензину й дизпалива. Сьогоднішні ціни на пальне б’ють усі рекорди.

За інформацією видання “Новое время”, теперішні ціни на бензин А-95 складає вже 33 грн за літр. А дизпаливо взагалі переступило психологічний бар’єр і сягає 30 грн за літр.

Водії відверто обурюються, мовляв, скоро утримувати авто буде вигідно хіба що бізнесменам. І в цих словах таки є сенс, адже слідом за збільшенням вартості палива ціни “підскочать” і в інших сферах. Експерти прогнозують також зростання вартості проїзду в громадському транспорті і, звісно, в таксі.

Таким чином, на АЗС великих мереж WOG та OKKO вартість бензину й дизельного палива (ДП) вже виросла на 50 коп./л. Аналогічна картина спостерігається  і на станціях операторів Ultra, ОЛАС, Parallel, Укр-Петроль, KLO, БРСМ-Нафта, Mango та UPG.

Як повідомляють офіційні джерела українських заправок, середня вартість бензину станом на сьогодні наступна: А-92 — 29,38 грн/л, А-95 — 30,16 грн/л, А-95 Преміум — 31,12 грн/л. Щодо дизпалива, то воно практично зрівнялось у ціні з бензином і становить: ДП — 28,00 грн/л, ДП Преміум — 30,16 грн/л.

Що буде далі залишається лише здогадуватись. Тим часом в мережах почастішало запитів від українців на тему “купити електромобіль”. І нехай це дорожче, але і екологію береже, і гаманець від монстрів великого бізнесу.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Економічна правда

Scroll Up