Тернопіль

Сила в правді

Корупцію подолав, АТО завершив. Барна береться за журналістів!

в Політична правда

Черговим опусом у Фейсбуку нардеп Олег Барна укотре довів, що слово — не його зброя. Оті чисельні помічники, яких утримує державним коштом, мають урешті набратися сміливості й пояснити “босові”, що ефект від його дописів — як від плювків проти вітру.

Утім, виглядає, що Барні все – Божа роса. Відхрестилися вояки, яких у Фейсбуку назвав побратимами? Рука Кремля, мабуть. Вказали на те, що дошкільнят, з якими “випадково” зустрівся, не виводять на прогулянки з короваєм і вишитим рушником у люті морози? Це на замовлення політичних опонентів.

Все ж, нардепові дошкуляє, коли його не хвалять, а зовсім навпаки. Бо чим іще пояснити пафос і тональність свіжого допису? У ньому можна спростувати практично кожне речення й твердження, та навіщо? Все одно ті, хто писатиме оди Барні, будуть лицарями слова, а ті, хто дозволить собі його критикувати — жовтомордими писаками.

Чоловікові невтямки, що найбільший його ворог — він сам. Бо всі оті “випадкові” короваї на морозі – його ж власний креатив, і він сам підкидає інформаційні приводи, аби про нього писали те, що пишуть. Не Кремль, не політичні опоненти тощо. І не за гроші це пишеться. Просто оминути неможливо.

Але цього разу Барна перевершив сам себе. Бо ж фактично вимагає цензури, доступу до інформації обмеженого кола журналістів (цитата: “Саме тоді справжні журналісти, лицарі слова стануть володарями інформації, істини, котру будуть доносити людям), покарання для блогерів та користувачів соцмереж (цитата: “Отож потрібно запровадити жорстке покарання власникам інформаційних засобів, псевдожурналістам, псевдоблогерам, користувачам соцмереж, що унеможливить їх подальшу злочинну професійну діяльність із поширення неправди чи маніпуляцій”) тощо.

Хтось би пояснив нардепові, що блогери й користувачі соцмереж не здійснюють професійну діяльність, і не можуть бути “псевдо-”. Це депутати в нас псевдонародні.

Хтось би пояснив законтворцеві, що декларувати майно і доходи, а також пояснювати джерела їх походження повинні лише ті, хто отримує гроші з бюджету країни, області, міста, ОТГ (цитата: “потрібно провести обов’язкове декларування майна та активів власників інформаційних агентств, журналістів задля пояснення їх джерела надходжень”). 

Та хіба послухає?…


Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Політична правда

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286