Тернопіль

Сила в правді

Замерзлі водоспади підкорили тернопільські екстремали (фото)

в Новини

Вчора Народна Правда писала про те, що на території Тернопільської області замерзли два водоспади – Джуринський та “Дівочі сльози”. 

Так ось, цим скористалися тернопільські екстремали. Хлопці, за допомогою спеціального обладнання прикріпили мотузки зверху над водоспадами, та завдяки льодоступам та мотузкам спускалися по замерзлих водоспадах.

До слова, ці два водоспади замерзають практично кожного року, коли є значний мороз. І традиційно спортсмени – екстремали мають можливість полазити по замерзлих водограях.

Літом біля водоспадів збираються сотні туристів з усіх куточків України, люди купаються розважаються , у підніжжя водограїв влаштовують аматорські змагання з футболу та баскетболу.

А ось зимою у цьому місці малолюдно. Цього року завітали тільки учасники групи “Впізнай -світ”, які і лазили по водоспадах та фільмували незабутні спогади.

Додамо, Червоногородський (Джуринськийводоспад — водоспад, гідрологічна пам’ятка природи місцевого значення в Україні. Назва Червоногородський походить від назви давнього міста Червоноград, яке існувало поруч кілька століть тому. Входить до складу Національного природного парку “Дністровський каньйон”. Має штучний характер. Є найвищим рівнинним водоспадом України.

ФОТО Віктор Гоцалюк

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up