Тернопіль

Сила в правді

У справі вбивства випускниці з Тернопільщини з’явились цікаві деталі

в Кримінал

Начальник ГУНП у Тернопільській області Олександр Богомол стверджує, що в обвинувачення та слідства немає сумнівів у тому, що вчив Ірину Мукоїду з Вишнівця саме Василь Гнатюк. Усі зібрані та опрацьовані докази беззаперечні, мовляв, і без екстрасенсів розібралися.

Про це очільник обласної поліції заявив на прес-конференції 23 січня.

— В приблизний час вбивства дівчини її телефон був увімкнений в іншому місці. Зрештою, як і телефон підозрюваного. Про це ми дізналися від операторів мобільного зв’язку, які надали нам усю інформацію з прив’язкою до всіх базових станцій. Аналогічні дані отримав і захист, — каже Олександр Богомол. — Уся інформація отримана законним шляхом через офіційні джерела. Це відпрацьований механізм, який в роботі часто використовує поліція.

Також головний поліцейський Тернопільщини прокоментував ситуацію з нібито підкинутим ножем.

— Експертиза підтвердила, що саме цим ножем жертві нанесли смертельне ушкодження. На ньому було виявлено ДНК як дівчини, так і підозрюваного, — пояснює полковник поліції. А щодо відео, то поліцейські дещо неправильно оглядали місце злочину — допоки один знімав усе на відео, інший оглядав предмет. Огляд предмету мав бути після фіксації на відео. Та суті справи це не міняє, це технічний момент.

За словами правоохоронця, є десятки фото, зробленим перехожими ще до фіксації на відео місця, де знайдено тіло вбитої. І там є той ніж, через який захист намагається “розбурхати” скандал щодо підстави Василя Гнатюка.

Нагадаємо, резонансне вбивство трапилося у Вишнівці Збаразького району в ніч на 26 червня 2017-го року. Подія набула нечуваного розголосу, а на Тернопільщину приїхали телевізійники, щоб зайнятися власним розслідуванням для програми “Слідство ведуть екстрасенси”.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286