У Кременецькому лісгоспі нарешті призначили директора

в Новини

Нового директора представили колективу державного підприємства “”Кременецьке лісове господарство”. Ним став 43-річний Богдан Косінський.

Чоловік здобув вищу освіту в Національному лісотехнічному університеті за спеціальністю “Лісове господарство”. З 2009 до 2016 року працював лісничим Микулинецького, з 2016 року — Мшанецького лісництв державного підприємства “Тернопільське лісове господарство”.

Дотепер обов’язки директора лісгоспу 1,5 року виконував Олександр Войтюк. Після призначення Косінського він обійматиме посаду головного інженера підприємства.

Представляли нового керівника начальник Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства Олег Яремко та т.в.о. голови Кременецької райдержадміністрації Володимир Козубський. Обоє висловили надію, що йому спільно з колективом вдасться зробити місцевий лісгосп одним із найуспішніших, адже природні ресурси для цього є.

Нагадаємо, що багато років Кременецький лісгосп очолював одіозний Сергій Баран. У січні 2015 року, повертаючись напідпитку із наради в Шумську, він збив своїм мерседесом юнака і дівчину, що йшли узбіччям, та втік з місця трагедії. 17-річний хлопець помер від травм. Дівчину врятували лікарі. Справу довго намагалися “зам’яти”. Державне агентство лісових ресурсів України звільнило Барана з посади директора аж 7 квітня 2016 року .

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.