Тернопіль

Сила в правді

Скандальновідомий директор училища Роман Півторак став священиком після роздумів у камері (фото)

в Новини/Правда про чиновників

Громадськість Тернопільської області сколихнула новина. Роман Півторак, колишній директор училища №4 імені Паращука у Тернополі, звинувачений згодом у хабарництві та рабовласництві, сьогодні став священиком. 

Ще у 2012 році тоді ще директора училища №4 імені Паращука у Тернополі – Романа Півторака звинуватили у хабарництві, перевищенні службових повноважень та “рабовласництві”.

Чоловік навіть одну ніч пробув у камері, та довести провину у суді, так і не вдалося. Сьогодні Роман Півторак виграв усі судові засідання та навіть має на руках рішення Європейського суду про свою невинуватість. Маємо надію, що це сталося цілком справедливо, а не через родича – суддю у Тернопільській феміді.

Що ж почнемо спочатку, отже у 2012 році проти Романа Півторака порушили ряд кримінальних справ. Чоловіка звинувачували у тому, що він бере хабарі у студентів училища, що привласнив гроші батьків, які здавали кошти на ремонт училища, що вихованці училища працювали у нього на дачі.

Та усі пункти звинувачення Роман Євстахійович спростував, і після ночі проведеної в камері тимчасового утримання вирішив піти в отці, пише Реально.

Мрія стала реальністю уже літом 2017 року.

“Влітку 2017 року архієпископ Чернівецький і Хотинський Герман висвятив мене в диякони. Сан ієрея отримав з рук єпископа Ужгородського і Закарпатського Кирила. За той короткотривалий час я, виконуючи доручення очільників Православної церкви, вже став протоієреєм. Відзначений камилавкою – церковною нагородою. Окрім цього, і Наперсним Хрестом. Нині я служу разом із єпископом Ужгородським і Закарпатським Кирилом безпосередньо в храмі міста Ужгород. А ще я виконую доручення щодо розбудови Православної церкви. Працюю у всіх регіонах країни, – прокоментував Роман Півторак”.

До слова, син Романа Півторака – Святослав Півторак, сьогодні головна людина Олега Ляшка у Тернополі. Та минуле сьогоднішнього радикала також заплямоване напевно наклепами та нісенітницями про хабарі та розтрату державних грошей ще на посаді директора кінотеатру “Перемога”.

Достеменно відомо, що дядько Святослава Півторака, та відповідно брат Романа Півторака є суддею у Тернополі.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286