Тернопіль

Сила в правді

Екс-свободівців у Тернополі таки позбавили депутатських мандатів

в Політична правда

Аж 25 січня 2018 року увечері завершилася історія, про яку, за законодавчими вимогами, мали забути ще в липні 2017-го. Тернопільська ТВК позбавила депутатських мандатів Івана Сороколіта, Ігоря Турського та Романа Навроцького.

Рішенню передували виявлені фальсифікації та порушення у процедурі відкликання міських депутатів їхніми недавніми побратимами зі “Свободи”, чисельні кадрові зміни у самій ТВК, багаторазова відсутність кворуму тощо. На відміну від групи підтримки депутатів-вигнанців, на жодне зі засідань ТВК не з’явився бодай один виборець, якому хтось із трьох депутатів став кісткою поперек горла.

Прикметно, що майже в той же час, коли ТВК позбавляла його депутатського мандата, Іван Сороколіт звітував своїм виборцям про зроблене в 2017 році.

Власне, він і повідомив про рішення ТВК на своїй сторінці у Фейсбуку, зазначивши, представники яких партій його ухвалили. Сороколіт стверджує, що ключики до кожного підібрали різні. Хтось отримав від однієї до 10 тисяч доларів за голос, комусь пообіцяли залатвити бізнесові земельні питання, а хтось просто виступив пішаком у містечкових політігрищах – проголосував за відкликання “чужих” депутатів, аби залишилися у грі “свої”.

Чи оскаржуватимуть відкликані депутати рішення міської ТВК у суді — наразі невідомо.

Фото – із ФБ-сторінки Івана Сороколіта

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Політична правда

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286