Тернопіль

Сила в правді

Діти учасників АТО своїми малюнками творили настінний календар (фото)

в Правда про АТО

Діти учасників АТО, як ніхто інший знають, що таке страшно за рідного батька, що таке щира молитва Богу за те, щоб їхні рідні якнайшвидше повернулися додому живими і неушкодженими… Вони мріють про мирне небо та світ без війни.

Сьогодні 26 січня в ТРЦ “Подоляни” у Тернополі відбулася благодійна акція по своренню календаря з дитячих малюнків. Передував цьому нещодавній конкурс “Я намалюю тобі мирне небо”, який одночасно проходив у всіх загальноосвітніх закладах Тернопільського району. У ньому взяли участь діти, батьки яких є учасниками АТО. 12 юних художників, чиї полотна конкурсна комісія визначила найкращими, долучилися сьогодні до створення настінного календаря на 2018-ий рік.

— Головне у роботі — щирість, а не художня майстерність. Прізвища авторів малюнків та й самі мистецькі твори будуть надруковані у календарі як ілюстрації до місяців року. Кожна дитина отримає такий календар на згадку. Та найцінніше те, що ці тематичні календарі, створені дитячими руками, передадуть 44-ій окремій артилерійській бригаді ЗСУ на передову, аби  вони зігрівали душу та тішили око наших захисників, — говорить керівник апарату Тернопільської РДА Олеся Гоцманова.

14-річна Катерина Саламандра із Малого Ходачкова у своїй роботі зобразила власне бачення того, яким має бути світ без війни. Каже, що батько зараз вже вдома, але коли його не було поряд, усі дитячі думки були лише про те, аби війна закінчилась і вона обняла рідного батька.

А 12-річна Зоряна Сидяга із Великих Бірок каже, що до цього участі в жодних мистецьких конкурсах не брала, втім для  школи вже малювала.

— Дівчина на моєму малюнку символізує добро і огортає нашу країну від усього злого, а люди, які позаду — це щасливий народ, який живе без війни, – говорить школярка.

За словами організаторів, така благодійна ініціатива дає можливість дітям учасників АТО відпочити, зустріти нових друзів та добре розважитись. Це та увага, якої їм часто бракує. Після закінчення заходу на дітей чекав подарунок — розваги у боулінгу та на катку.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Правда про АТО

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286