Тернопіль

Сила в правді

В райцентрі на Тернопільщині нелюди потруїли собак (відео)

в Кримінал

Жорстоке знущання над тваринами зафільмували перехожі у середмісті Кременця, що на Тернопільщині. Бездомні собаки мучилися в конвульсіях та скавчали, помираючи просто неба.

Побачене у соцмережі “Фейсбук” опублікувала жителька райцентру Віта Шаварська.

“Серце болить таке показувати, але мовчати теж не можливо. Кременець, центр, 13.00 год., ти гуляєш з дитиною і тут таке… Як люди після такого нормально сплять, а потім ще до церкви ідуть? В мене одне питання ДЛЯ ЧОГО ЦЕ!!! Невже немає гуманнішого способу? Про яку Європу можна після такого говорити? Просто хочеться підійти і дати по тій голові, щоб хоч щось дійшло. Відео жахливе, але не показати я цього не могла”, — йдеться у дописі жінки до відео “ Як труять собак в Кременці”.

На ньому чітко видно, як бідолашні собаки мучаться від болі, з’ївши, очевидно, їжу з отрутою. На тварин тепер чекає лише страшна смерть. Чиїх рук це справа вже взялися з’ясовувати місцеві активісти та зоозахисники.

Серце болить таке показувати,але мовчати теж не можливо.Кременець центр 13.00 ти гуляєш з дитиною і тут таке ?як люди після такого нормально сплять ,а потім ще до церкви ідуть.В мене одне питання ДЛЯ ЧОГО ЦЕ!!!чи нема гуманішого способу???Про яку Європу можна після такого говорити?Просто хочеться підійти і дати по ті голові щоб хоть щось дійшло.Відео жахливе але не показати я цього не могла.Як труять собак в Кременці.

Posted by Vita Shavarska on Mittwoch, 24. Januar 2018

У коментарях до відео посипався шквал обурливих повідомлень. Користувачі мережі висміюють людей, у яких піднялася рука так поводитися із чотирилапими. Мовляв, це не лише кримінал, а й яскравий приклад нелюдяності, яка неприпустима в цивілізованому світі.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up