Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині “наводять марафет” – до нас їде Прем’єр

в Політична правда

Вже завтра, 26 січня, на Тернопільщині очікують на прибуття поважного київського гостя. У наш край вкотре з робочим візитом їде Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Детального плану заходів, які має відвідати керівник Уряду наразі немає. Але за попередньою інформацією, до приїзду високопосадовця особливо ретельно готуються у Теребовлянському районі. Там Володимир Гройсман офіційно відкриватиме новозбудований ЦНАП у селі Золотники.

До слова, йдеться про проект компанії “SKL International”. Фірма в Україні реалізовує програму на підтримку процесу створення ефективних Центрів надання адміністративних послуг під назвою “U-LEAD з Європою”. Лише в минулому році з вищезгаданою програмою 14 ОТГ підписали договір щодо створення сучасних ЦНАПів на їх територіях.

Детальніше про поїздку голови Кабміну на Тернопільщину читайте завтра на сайті “Народна правда”.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Політична правда

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286