Тернопіль

Сила в правді

Дошкільнят у Заліщиках тримали на морозі, поки нардеп позував для фото

в Політична правда

Не щастить народному депутату Олегу Барні з самопіаром у соцмережах. Хоче, як краще, а виходить все гірше. Цього разу нардеп “проколовся” не на бойових побратимах, а на дітях.

Днями на своїй сторінці у Фейсбуку Барна опублікував добірку фото в оточенні дітей та гордовито звернувся до потенційних опонентів із наступним текстом: “Інфа для “всепропальщиків” та пасквільників. Сказали-зробили: НАЦІЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ ІЗ ДИТЯЧОГО САДКА. Найкраща дяка від дітей – їх усмішки, колядки, віршики, що підтверджує належну роботу вихователів закладу. Зустрілися якраз на прогулянці, де вони грали у сніжки. За 700 тис.грн. державних коштів соцекономрозвитку утеплили дошкільний заклад, поміняли вікна та перекрили дах. У новий рік у добротному садку”.

Утеплили дитсадок у Заліщиках – прекрасно! Дітки усміхаються, колядують, декламують віршики — чудово! Але чому надворі, і якраз тоді, коли на Тернопільщині вдарили найсильніші цієї зими морози?!

Далі. Нардеп стверджує, що “зустрілися якраз на прогулянці”. Відколи це коровай і вишитий рушник стали обов’язковими атрибутами на прогулянках дошкільнят?

Власне, коровай у цій історії ріже очі усім, крім самого Барни. “Що за “цирк” з короваєм??? Хіба так повинні зустрічати людину, котра має служити своєму народові і виконувати свій прямий обов’язок?” – обурюється в  коментарях заліщанин, дитина якого якраз виховується в утепленому дитсадку. Барна дає розлогу відповідь про українські традиції, пригадує своє вчителювання, коли “із дітьми молодших та середніх класів взимку по пояс роздягненими бігали”, звинувачує коментатора, що той сповідує неукраїнські традиції … Словом, суто по-депутатськи відповів – нічого не відповівши. Бо що тут скажеш?..

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Політична правда

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286