Тернопіль

Сила в правді

Депутати зробили безкоштовним харчування у школах та училищах Тернополя

в Новини

На засіданні виконавчого комітету, депутати прийняли рішення звільнити від сплати за харчування у школах та ПТУ певні категорії дітей Тернополя. Загалом безкоштовно будуть харчуватися діти із малозабезпечених родин, діти учасників АТО та учні, що мають статус “чорнобильців”.

Отже, за даними Тернопільської міської ради, безкоштовно у школах міста зможуть харчуватися – діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, діти з сімей, які отримують допомогу як малозабезпечені, діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у Тернопільській спеціальній школі та школярі з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах.

Додатково звільнили від сплати за харчування учнів, сім’ї яких перебувають у складних життєвих обставинах, батьки яких загинули під час участі в АТО, батьки яких є учасниками бойових дій на території проведення АТО, батьки яких беруть участь в АТО, батьки яких брали безпосередню участь в АТО, батьки яких отримали інвалідність під час участі в АТО , учнів, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

В училищах безкоштовно будуть харчуватися – діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, які знаходяться на повному державному утриманні, діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, які знаходяться під опікою, діти з сімей, які отримують допомогу як малозабезпечені , ну і діти учасників АТО та ті що мають статус “чорнобильців”.

Для того, щоб учні отримували безкоштовно харчування, батькам необхідно занести у навчальний заклад відповідну заяву та підтверджуючі документи, пише ТМР.

На сайті мерії, тут, можна ознайомитися кому і які саме довідки необхідно принести у школу чи ПТУ.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286