Тернопіль

Сила в правді

За 8 днів для Юрка Осадка зібрали 60 тисяч гривень

в Новини

За вісім днів родині Осадко вдалося зібрати 60 тисяч гривень для сина Юрка. Саме стільки не вистачало на дві операції в столичній лікарні ім. Шалімова, яких він конче потребує через загострення хвороби. 

Тернополянка Ганна Осадко 15 січня звернулася через Фейсбук із проханням допомогти зібрати потрібну суму, бо часу залишалося обмаль, сина мали оперувати на початку лютого.

Ганна — знана літераторка, художниця, перекладачка, тож відгукнулися не тільки ті, хто знає її особисто, а й незнайомі люди, які цінують її творчість. А якщо зовсім точно — відгукнулися люди, небайдужі до бід тих, хто поруч.

Звернення жінки також поширили місцеві засоби масової інформації, й Народна Правда, зокрема.

Уже 23 січня Ганна Осадко написала на своїй сторінці у Фейсбуку: “Любі друзі, щиро дякую за допомогу! Потрібну суму зібрано, квитки до столиці куплено, з хірургом домовлено. Обіймаю вас усіх, з вами не страшно жити у цьому світі! Нехай буде з вами Божа опіка!”.

Серед навали негативної інформації такі новини особливо приємні, адже доводять, що доброта, співчуття, чуйність все ще мають ціну й здатні творити великі та малі дива.

“Народна Правда” щиро зичить Юркові та його рідним міцного здоров’я й всіляких гараздів!

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up