Тернопіль

Сила в правді

У Гусятинському районі діє виставка до 100-річчя революції (фото)

в Новини

На  День соборності – 22 січня у приміщенні Гусятинського будинку культури відкрили тематичну виставку до 100-річчя Української революції. На виставці представлені – інформаційні стенди, старовинний одяг, гроші, буклети та фотографії старого міста.

Виставка відкрита кожен день і функціонуватиме до кінця місяця. Далі експонати переїдуть в інші районні центри з метою популяризації виставки.

За словами директора Гусятинського районного краєзнавчого музею Ольги Гофман, інформаційні стенди, які відображають етапи творення української державності у 2017-2021 роках виготовили працівники Українського інституту національної пам’яті. Далі, саму ж виставку доповнили експонатами із Гусятинського місцевого музею, пише Погляд.

“Ми додали до виставки національний одяг Гусятинщини, якому майже сто років. Таким чином ми хотіли до виставки додати свій Гусятинський колорит. Також на стендах ви побачите виставлені фотографії старого міста Гусятина того часу. З музейних фондів ми виставили також гроші УНР і таблички, які стояли сто років тому на річці Збруч, – розповіла пані Ольга”.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286