Тернопіль

Сила в правді

Цьогоріч перша сесія Тернопільської міськради відбудеться в лютому

в Новини

Міський голова Сергій Надал видав розпорядження про скликання 22-ї сесії міської ради 2 лютого о 9 годині.

Депутатам пропонують розглянути звернення підприємців стосовно ринку на “Алясці”, внести зміни до рішень міської ради, дозволити відчуження майна комунальної власностізвернутися до Верховної Ради України про необхідність внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» в частині підстав проведення перевірок та відповідальності замовників і виконавців будівельних робіт тощо.

На сесії вже традиційно зосередяться на земельних ділянках: їх вилучатимуть та надаватимуть, обумовлюватимуть проведення експертних грошових оцінок, розроблення проектів відведення, виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, які посвідчують право власності на земельні ділянки в Тернополі й т.п.

Нагадаємо, що днями шістнадцятеро депутатів Тернопільської міської ради звернулися до міського голови Сергія Надала з вимогою терміново скликати позачергову сесію міської ради, щоб розглянути ситуацію з ринком, що на вулиці Куліша в Тернополі. У позачерговій сесії голова, вочевидь, не бачив потреби, але у порядку денному ситуацію з ринком все ж означили першим номером.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up