Тернопільські патрульні побули «живими книгами»

в Новини

Про особливості своєї професії, робочі будні, цікаві випадки патрульні розповіли десятикласникам Української гімназії ім. І. Франка.

Зустріч відбулася в Тернопільській обласній бібліотеці для дітей у рамках програми «ПОЛіС» (Поліція і Спільнота), що спрямована на запровадження плідної співпраці між поліцією та громадою.
Спілкування відбувалося в оригінальному форматі. Школярі були
«читачами», а правоохоронці – “книгами”. Присутніх поділили на дві групи, «читання» тривало по 20 хвилин у кожній. За сигналом ведучого групи обмінювались «книжками» й мали можливість почути інші відповіді на свої питання, зачепити нову тему тощо.

Наприкінці зустрічі діти отримали пам’ятні подарунки з емблемою «Моя нова поліція» та сфотографувалися з поліцейськими. Можливо, в майбутньому це допоможе комусь із них обрати професію й долучитися до патрульної поліції в рідному місті.

Програма «ПОЛіС» має на меті вибудувати плідну співпрацю між поліцією та тими, для кого вона працює і кого захищаєзокрема, шляхом організації неформальних зустрічей представників місцевої поліції та громадськості на базі бібліотек та інших публічних платформ.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.