Тернопіль

Сила в правді

Четверо педагогів Тернопільщини їдуть на всеукраїнський конкурс “Учитель року-2018”

в Новини

Учитель фізики Ігор Дворський із Бережанської ЗОШ №2 вже 23 роки викладає цей предмет школярам. Він впевнений, що єдина можливість змусити дітей навчатися — зацікавити їх. Ймовірно, саме цей принцип і допоміг йому здобути перемогу на обласному етапі “Учитель року”, де він став кращим серед колег-фізиків.

— Фізика — це життя. Знання, які діти отримають від вивчення цього предмета їм неодмінно стануть в нагоді. Тому я стараюсь завжди шукати щось новее, щоб звернути увагу своїх учнів до науки, — каже Віктор Дворський.

Разом із ним представлятимуть нашу область на всеукраїнському конкурсі “Учитель року-2018” вчителі з української мови та літератури, німецької мови та фізичного виховання.

— У трьох номінаціях перемогли представники міста Тернополя, а в ще одній звання кращого дісталося педагогу з Бережан, з чим ми їх і вітаємо, — розповідає начальник управління освіти і науки ТОДА Ольга Хома. — Цьогоріч у конкурс були внесені зміни, які вимагали від вчителів володіння інформаційно-комунікаційними технологіями, що вже на початку “відсіяло” частину претендентів на перемогу.

Тож, переможцем обласного етапу  у номінації “Учитель року з української мови та літератури” стала Руслана Петрукушин (ЗОШ №16), кращою серед вчителів фізичного виховання виявилася Лілія Булич (ЗОШ №3), а Марія Ядчук із гімназії “Гармонія” відокремленого підрозділу Галицького коледжу перемогла серед вчителів німецької мови. Ну і Віктор Дворський — кращий вчитель фізики на Тернопільщині.

Сам же всеукраїнський конкурс “Учитель року-2018” відбудеться весною.

 

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up